ASLANTÜRK AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASLANTÜRK AİLESİ

Osmanlının En Genç En Dinamik Ailesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mesleğe göre itiraflar

YazarMesaj
Sunsson

Sunsson

Erkek

Mesleğe göre itiraflar Empty
MesajKonu: Mesleğe göre itiraflar   Mesleğe göre itiraflar Icon_minitimePtsi Ara. 08 2008, 16:21

Ayakkabıcı :
ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı:
açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal:
mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Mod:
senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre...

Terzi :
beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

Müzisyen :
kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap:
senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Minibüsçü:
stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat:
itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav:
domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili:
bizim kasabaya yapılcak köPage Rankünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor :
öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri:
Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi :
buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci:
sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard:
seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı:
gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım

Mesleğe göre itiraflar
1 sayfadaki 1 sayfası